Murat Sancak’tan tur yorumu! Öngörüsü tuttu

UEFA Avrupa Konferans Ligi’ndeki temsilcilerimizden Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, CFR Cluj maçı sonrası konuştu.

Sıcak havaya rağmen oyuncuların iyi bir performans sergilediğini belirten Sancak, “Bu sıcakta ancak böyle bir maç oynanabilirdi. Biz durduğumuz yerde terledik. Bu futbolcular nasıl bu kadar koşuyor anlamıyorum.” şeklinde konuştu.

Ndiaye’nin golünün nasıl olduğunu anlamadığını dile getiren Murat Sancak, “Her iki tarafı da tebrik ediyorum. Güzel bir maçtı. Bizimkiler inanmıştı. Hatta kırmızı karttan sonra, golü yedikten sonra arkadaşlarıma da söyledim. Merak etmeyin biz 2-1 yapacağız dedim. Çocuklar inanmışlardı. Onlar da risk aldılar. Allah bize nasip etti. (Cherif Ndiaye’nin golü) Nasıl oldu ben de anlayamadım. Oradan girdi, oraya çarptı falan. Hayırlısı olsun, iyi oldu. Bir üst turda ilk maçımız burada.” dedi.

CHERIF NDIAYE ÖNGÖRÜSÜ

Öte yandan Başkan Sancak, Cherif Ndiaye’nin bugünkü maçın kaderini belirleyeceğini oyuncuya söylediğini açıkladı. Sancak, “Cherif Ndiaye’ye ‘bugün maçın kaderini sen belirleyeceksin’ demiştim.” ifadelerini kullandı.

Taşkınlık yapan taraftarlara da seslenen Sancak, “Takımımıza zarar veriyorsunuz, yapmayın. Kendini bilmeyen 3-5 taraftar işte.” sözlerini sarf etti.

“AVRUPA’DA DAHA ACEMİYİZ, ÖĞRENECEĞİZ”

Avrupa’da gelecek sene daha iyi yerlerde olacaklarını belirten Murat Sancak, “Avrupa’da daha acemiyiz, daha öğreneceğiz. Gelecek sene daha iyi yerlerde olacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx