Cinsel İlişki Uzmanına Uykuları Kaçıran Soru! Sevgilim Şevişirken, Karşı Komşular Görsün Diye Perdeleri Açık Bırakıyor…

Sevgili İrem, erkek arkadaşım sevişirken perdeyi açık bırakıyor, sence teşhirci mi?

Sevişirken perdeleri kapatmak isterseniz bu sizi demode mi yapar?

Soru:

Merhaba İrem Hanım,

Erkek arkadaşım sanıyorum azıcık teşhirci, birlikte olurken yatak odasının perdelerini açık bırakıyor ve seksi böyle sevdiğini söylüyor.

Dairesi 5. katta, zaten kimse görmez diyor ama bence sokağın karşısındaki apartmandaki komşuların yaptığımız her şeyi çok iyi görme potansiyeli var. Görmeseler de ben acayip rahatsız oluyorum ama bir şey söylersem beni demode bulur hatta terkeder diye çok endişeliyim.

Kendisi film yönetmeni belki o çevrelerde bunlar normaldir diye düşünüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Cevap ise şöyle:

Değerli okurum,

Erkek arkadaşının arzuladığı bir şey seni rahatsız ediyorsa tabii ki söyle. Her yaptığından hoşlanmak zorunda değilsin. Bu seni demode de yapmaz, bunun sevgilinin çalıştığı sektörle hiç bir ilgisi de yok. Sana dikte ettiği her fanteziye katılacak mısın, insanların binbir türlü kimseye zararı olmayan, eşiyle yaşamak istediği fantezisi oluyor.

İlişkiler senin düşündüğün şekilde yürümüyor. Cinsellik ancak her iki kişinin de arzuları ve sınırları uyum içindeyse tatminkar oluyor. Sen bir konuş bakalım, bu sınırlamaya ne diyecek, ancak ısrarcı olursa illa devam ettireceksin diye de kendini zorlama, daha rahat hissedeceğin bir ilişki bulmaya bak. Bir taraftan kabul ediyorum, beyaz atlı prens bulmak zor ama diğer taraftan da hani ne derler…

Elini sallasan ellisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx