Zeka Bulmacası: Bayanlardan Hangisi Hastanın Eşi? Karşılık Gözünüzün Önünde…

Her vakit olduğu üzere, size hakikat karşılığı vereceğiz, lakin kendiniz cevaplamadan onu bulmaya çalışmayın. Sizden ne isteniyor? Klinikteki hastanın karısının gerçekte kim olduğunu fotoğraftan belirleyin.

GÜNDE 30 DAKİKA BULMACA ÇÖZÜN

Düşüncenizi geliştirmeye karar verirseniz, bunun için makul bir vakit ayırın. Günde 30 dakika testler yapmak, bulmacaları yahut bulmacaları çözmek için kâfi olacaktır. Bütün gün bunu yapmaya gerek yok. Birinci olarak, çabuk yorulacaksınız. İkincisi, bilginin yalnızca bir kısmı asimile edilir. Ayrıyeten satranç, dama üzere oyunlar oynayabilirsiniz. Tıpkı vakitte fikir ve bilgi esnekliğine yöneliktirler. Ayrıyeten, söz dağarcığınızı kıymetli ölçüde yenileyeceksiniz.

Zengin bir zihniniz varsa, başınızda güç bir durumlar için çabucak tahliller bulabilirsiniz. İşte zihin bulmacaları sizin zihninizin daha canlı ve zinde olmasına sağlamakta yardımcı oluyorlar. Üstte bir hasta var ve hastanın başında ağlayan bir bayan ile hastaya kızan bir bayan var. Soru çok kolay hasta yatağında yatan adamın eşi sizce kim? Ve neden bu türlü bir sonuca vardınız?

HASTA YATAĞINDA YATAN ADAMIN EŞİ

Hasta yatağında yatan adamın eşi nasıl anlaşılabilir? Her şeyden evvel, yüzündeki acıyla. Bir huzursuzluk hissi var. Elinde ağladığını gösteren peçeteler var. Ellere bak, parmağındaki alyans. Öbür ülkelerde, alyans sol ele takılır. Soldaki çığlık atan bayan büyük ihtimalle adamın annesidir. Bir şeyden mutlu değil ve kendini makûs hisseden gelinini azarlıyor.


Bir Kart Seçin Ve Yakın Gelecekte Sizinle Nelerin Beklediğini Söyleyelim


Hangi Harfi Gördüğünü Söyle! Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyelim…


En Net Kişilik Testi: Saçının Rengini Söyle Kişiliğini Öğren.. Siz De Şaşıracaksınız…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*