Tuba Ünsal’a kırmızı soru! Bir anda hüngür hüngür ağlamaya başladı

Uzun müddettir ekranlardan uzak duran başarılı oyuncu Tuba Ünsal, BluTV’de yayınlanan 40 programına katıldı. Kendisine gelen kırmızı soruları yanıtlayan Ünsal, yuva yıkan bayan sorusu karşısında ne diyeceğini bilmeyerek bir anda ağlamaya başladı. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Ünsal, yasak aşk sorusu karşısında göz yaşlarını tutamadı. İşte magazin gündemine bomba üzere düşen o anlar.

KIRMIZI SORUDA AĞLAMAYA BAŞLADI

Boşanma evresinde olan Caner Karaloğlu ile aşk yaşayan oyuncu Tuba Ünsal yuva yıkan haberlerden ötürü sıkıntı günlerden geçerken, katıldığı televizyon programında hakkında çıkan tezlere cevap verdi. Özel hayatı ve işi hakkında samimi karşılıklar veren Ünsal, kırmızı sorular ortasında yer alan “Yuva yıkan bayan oldun mu?” sorusunu duyunca ağlamaya başladı. hislerine hakim olamadı. Gözyaşları içinde konuşan oyuncu, gelen soruya “Kimsenin yuvasını ve evliliğini yıkmadım” karşılığını verdi.

YUVA YIKAN SORUYA ‘İÇİM RAHAT’ CEVABI

Programda kendisine gelen soruyu pas kullanmak yerine yanıtlayan Ünsal, yuva yıkan soru karşısında ‘Asla’ diyerek “Çok da korkarım bildiğim kadarıyla. O kadar girmek istemediğim bir alan ki. Ne konuşsam boş kalır benim içim çok rahat. Kimsenin yuvasını yıkmadım, kimsenin kocasını elinden almadım. Bu türlü olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Palavra söylüyor olsaydım çok daha pür pak çıkabilirdim. Bana sorduklarında da palavra söylemedim, tanıyorum, dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum” dedi.

SEVGİLİSİNİN ESKİ EŞİ İLE DAVALIK OLMUŞTU

Tasarımcı Elisabeth Mas’in boşanmak üzere olduğu eşi Caner Karaloğlu geçtiğimiz yıllarda bağ yaşamaya başlayan Tuba Ünsal, bir yerde Mas’la karşılaşınca birbirlerine girip davalık olmuşlardı. Ünsal, bu süreçte ilgisini bitirmiş Karaloğlu da eşi ile barışmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*