‘Sokak Kedisi’ Kadıköy’de Bahçeli’yi sordu, MHP’den tehdit bildirileri geldi

‘Sokak Kedisi’ isimli Youtube kanalı ile bilinen Ebru Uzun Oruç, İstanbul Kadıköy’de yurttaşlara MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’yi sorduğu sokak röportajı nedeniyle MHP idaresinin amaç tahtasına oturdu.

MHP Merkez İdare Heyeti Üyesi Nevzat Ünlütürk, Twitter hesabından Ebru Uzun Oruç’un ilgili paylaşımını alıntılayıp şöyle yazdı:

“İşaret küpesi yok!.

Sahibi belirli değil muhtemelen kısırlaştırılmamış…

Bu sokak kedisi kısırlaştırılmalı!…”

“KEDİMSİ ALÇAK”, “KAŞINIYOR”, “GERİZEKALI”…

MHP’nin toplumsal medya sorumlusu ve Türkgün Gazetesi Toplumsal Medya Danışmanı Hüseyin Özkan da Ebru Uzun Oruç’u ağır hakaretlerle maksat aldığı paylaşımında şöyle dedi:

“Bu peynir cinsi kaşar üzere, kedimsi alçak erdem yoksununun bir tarafları kaşınıyor! Devlet Bahçeli kadar başına taş düşsün!

Ayrıca kendine yakın bireylere tuttuğu şahısların yarısından fazlası da, kendisine gerekli yanıtı veriyor. Bir de korktuklarını sayarsak. Hakaret ettirdikleriyle fragmanı hazırlaması bile ne derece bir gerizekalı olduğunu gözler önüne seriyor!”

“O İPİ KESERİZ”

MHP’nin gençlik yapılanması olan Dava Ocakları’nda Genel Lider Danışmanı olarak misyon yapan Duru Çökük de Oruç’u tehdit eden isimlerden biri oldu. Çökük, ilgili görüntüyü alıntılarken şu sözleri kullandı:

“Basit temelli bir kurgu hazırlayıp bu millete servis edemezsin.

Daha evvelki kurgunda ipini tutanların kim olduğunu gösterdik.

Yeri gelirse o ipi keseriz. Önderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi bir sokak müptelasının gereci değildir.

Bu hadsizliğe müsaade etmeyeceğiz!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*