Mesken yapmak isteyenlere müjde! 7 vilayette harekete geçildi

Türkiye’nin dört bir yanında konut inşası devam ederken ağustos ayında Vilayetler Bankası, yurt genelinde 7 vilayette 98 konut ve ticari yerini satışa çıkardı.

AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAK

Ankara’da 18, Denizli’de 13, Eskişehir’de 1, İstanbul’da 4, Mersin’de 2, Muğla’da 19 ve Samsun’da 1 adet olmak üzere toplam 98 konut, ticari ve türlü nitelikli arsa açık artırma ile satılacak.

Muğla’da arsa fiyatları 100 bin liradan ile başlarken Denizli’de 380 bin liradan, İstanbul’da ise 860 bin liradan başlayarak açık artırmaya çıkıyor.

AÇIK ARTIRMA 23 AĞUSTOS’TA

Açık artırma 23 Ağustos Salı günü saat 10.30’da yapılacak. Muğla / Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu ve Ankara Bilkent Otel Konferans Merkezi’nde yapılacak.

Emlak Müzayede internet sitesinden takip edilebilecek

7 vilayetteki 98 arsa satışını Vilayetler Bankası ismine, Emlak Müzayede internet sitesinden açık artırma ile gerçekleştirecek.

Açık artırmaya ait bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. Müracaatlar ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

ARSA EN FAZLA GETİRİ SAĞLAYAN YATIRIM

Açık arttırmaya katılmayı düşünen Murat Emanet, “Türkiye’de bizim için en hoş yatırım yerdir. Bilhassa uzun vadede dolardan, dövizden ve altından da en hoş getirisi olan yatırım yerdir. Bu 7 vilayette 98 arsa projesi çok hoş bir proje. 23 Ağustos’ta yapılan açık arttırma ile bizde yerimizi almak istiyoruz.” dedi.

Hülya Emanet ise “Tek katlı bir mesken yapmak isterdim. Bilhassa torunlarımın özgürce yaşayabileceği, koşuşturabileceği hoş bahçeli bir konut olsun isterdim.” halinde konuştu.

BUNLARI DAİMA TAKİP EDİYORDUM

Mustafa Esen isimli vatandaş ise “İstanbul’da, Ankara’da ve Muğla’da arsa satışlarını gördüm. Ve bunları daima takip ediyordum. Kısmet olursa 23 Ağustos’taki müzayede de bir arsa almayı düşünüyorum.” dedi.

MUĞLA’DAN ARSA ALACAĞIM

Arsa fırsatından yararlanmak istediğini söyleyen Ahmet Altun ise “İnternet üzerinden araştırmalar yapıyordum Muğla tarafından ünite arsa bakmak istiyordum. Gerçekleşecek olan müzayededen 100 bin liralık ortası almayı düşünüyorum. Ailemle ve dostlarımla hoş vakit geçireceğim bir yer olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

KAYNAK: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*