Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında ve nereli? Seda Sayan’ın sevgilisi…

Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında ve nereli? Seda Sayan’ın sevgilisi...
Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında ve nereli? Seda Sayan’ın sevgilisi...

Çağlar Ökten müzik dünyasında aktif çalışmalarına devam eden bir isim ancak Seda Sayan’la olan ilişkisi genç müzik insanını bir anda magazin gündeminin tepesine taşıdı. Edinilen bilgilere göre, Çağlar Ökten, 14 Şubat’ta Seda Sayan’a sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu. Teklifin ardından kısa süreli şok yaşayan ünlü sanatçı teklife “Evet” yanıtını verdi…

ÇAĞLAR ÖKTEN KİMDİR?

Çağlar Ökten 21 Haziran 1987 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Babası elektrik teknisyeni, annesi ev hanımı olan Ökten, küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe yaşadı.

Pop müzik dinleyen ve seslendiren Çağlar Ökten, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. Türk Klasik Müziği eğitimi de alan başarılı isim, günümüzde profesyonel olarak müzik hayatına devam ediyor.

622b14cc66a97cc03f18959b

SEDA SAYAN’A EVLİLİK TEKLİF ETTİ

Edinilen bilgiye göre; 34 yaşındaki müzisyen Çağlar Ökten, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir mekânda sahne aldıktan sonra, bir anda cebindeki tektaşı çıkararak, Seda Sayan’a evlilik teklifinde bulundu. Bu beklenmedik sürprizin ardından kısa süreli şok yaşayan 59 yaşındaki ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın ‘Evet’ yanıtını verdiği öğrenildi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*