Amber Heard ve Johnny Depp’in meskeni satışa çıkıyor

Tüm dünyanın izlediği Amber Heard ve Johnny Depp iftira davası biterken yeni bir gelişme dikkat çekiyor. Çiftin 15 aylık evlilikleri boyunca kullandıkları ve davada sık sık ismi geçen çatı katı konut satışa çıkıyor.

2016’da boşanan lakin iftira ve prestij tartışmalarıyla sık sık gündeme gelen çift son olarak haftalar süren davalarıyla medyanın odağındaydı. Johnny Depp’in haklı bulunmasıyla tamamlanan davadan sonra ise farklı bir gelişme yaşandı ve ikilinin 15 aylık evliliklerinde kullandıkları meskenin satışa çıkacağı haberi geldi.

Dava boyunca da sık sık kelam edilen çatı katı konut için 1,76 milyon dolar bekleniyor.

Çatı katı daire, bir vakitler Los Angeles’ın ikonik Eastern Columbia Binası’nın zirvesinde yer alıyor ve Depp’in sahibi olduğu beş daireden biri. Oyuncu, 2016’daki boşanmanın akabinde, beş çatı katının tümünü 12.78 milyon dolar karşılığında sattı. Son olarak da bu konut, satışa çıkacak ve 1,76 milyon dolara listelenecek.

Kamuya açık kayıtlar, en son 2017’de 1,42 milyon dolara satıldığını ve Depp’in taşınmasından bu yana ayda 5,500 dolarlık bir kiralama bedeli olduğunu gösteriyor.

Emlak uzmanları daha evvel Johnny Depp yaşarken dairenin gökyüzündeki bir daire üzere olduğunu, her şeyin açık olduğunu söylüyor.

Ayrıyeten ikilinin favori yerlerinden biri olduğu ve evlilikleri boyunca daha çok burada vakit geçirdikleri belirtiliyor.

Konutun bulunduğu renkli ve mimari açıdan çarpıcı bina, birçok sinemaya set olarak hizmet etti. Kent merkezindeki Broadway’de merkezi bir pozisyonda bulunan binada; otel, spa, spor salonu, Zen bahçesi, 24 saat konsiyerj hizmeti ve doğal ki çatıdaki havuz pek çok imkan da mevcut.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.