AKP’nin kalesi Kayseri’de 700 kişi CHP’ye katıldı

AKP’nin kalesi Kayseri’de son 5 ayda CHP’ye katılan 700 yeni üye için Kayseri’ Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezi’nde üye iştirak merasimi düzenlendi. Düzenlenen merasime CHP Genel Lider Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, CHP Kayseri Vilayet Lideri Ümit Özer, CHP Yüksek Disiplin Konseyi üyesi Gonca Yelda Orhan ve parti üyeleri katıldı.

“CHP İKTİDARA BİR ADIM DAHA YAKLAŞIYOR”

Sözcü’den Müslüm Evci’nin haberine nazaran, partisinin üye iştirak merasiminde salondaki kalabalığa seslenen CHP Genel Lider Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Görünen o ki onlarda CHP’ye katılmanın getirdiği bir heyecan var. Teşekkür ediyoruz, ortamıza beğenilen geldiniz. Sizlerin sayesinde CHP büyüyor sizlerin sayesinde CHP genişliyor, sizlerin sayesinde CHP iktidara bir adım daha yaklaşıyor” dedi.

CHP’ye ağır bir ilgi olduğunu söyleyen CHP Kayseri Vilayet Lideri Ümit Özer ise şunları söyledi:

“Her geçen gün halkın partisine de takviye büyüyor. Gittiğimiz her yerde AKP’den sıkıntı yanan, oy verdikleri için pişman olan vatandaşlarımızı da dinliyoruz. Bir dokunup bin ah işitiyoruz. ‘Aldatıldık, kandırıldık, 20 yıldır oyalandık, artık yeter’ diyorlar. Halkın partisine katılarak haksızlığa adaletsizliğe ‘dur’ diyorlar. Bu kapsamda partimize ağır bir ilgi var”

ROZETLERİ TAKILDI

Kayseri’de son 5 ayda 324’ü bayan 121’i genç olmak üzere toplamda 700 yeni üyenin CHP’ye katıldığını belirten Özer, “Ülkeyi yıllardır adım adım karanlığa sürükleyenlere ‘dur’ diyen, ‘artık yeter’ diyerek aydınlık günlerin hasretini duyan ve ‘taşın altına bizde gövdemizi koyuyoruz’ diyen memleket sevdalıları var. Yürekleri bizimle atan vatandaşlarımız var. Ben hepsine çok teşekkür ediyorum” biçiminde konuştu. Konuşmaların akabinde partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*